POKAZY TAŃCA

pokaz tańca wrocław pokazy tańca wrocław

Pokazy Tańca Wrocław i okolice

Jeśli szukasz grupy zapalonych tancerzy mogących znacznie uatrakcyjnić każde ciekawe wydarzenie we Wrocławiu i jego okolicach, to jesteś w dobrym miejscu! U nas masz możliwość skorzystać z usług profesjonalistów z jednoczesnym nastawieniem na zabawę i pasję, to powoduje, że absolutnie każdy pokaz tańca jest unikalny i jedyny w swoim rodzaju. Oferujemy pokazy taneczne, oprawę artystyczną oraz animacje taneczne na wszelkie wydarzenia. Zakres takich wydarzeń to między innymi :

  • wesela,
  • urodziny,
  • firmowe imprezy,
  • eventy okolicznościowe,
  • bankiety,
  • wszelkie inne tego typu wydarzenia.

Oprawa artystyczna imprezy wykonana przez naszą formację Salsa Aya składa się z kilku elementów. Głównym elementem jest grupowy pokaz tańca w formie Ruedy de Casino, bierze w nim udział minimum 6 tancerzy (3 pary). Dodatkowo możemy poprowadzić zabawne animacje taneczne będących połączeniem różnych gatunków muzyki, przy których każdy uczestnik eventu będzie mógł się świetnie zabawić.  Każda choreografia jest dokładnie przemyślana i wielokrotnie przećwiczona, zapewnia to każdorazową perfekcję wykonania.  Dodatkowo na indywidualne potrzeby możemy zrobić pokazy tańca innych gatunków tanecznych – jak chociażby romantycznej bachaty, energicznej salsy liniowej. Jeśli masz jakiekolwiek sugestie albo życzenia, lub chciałbyś coś po prostu zaproponować, to bezzwłocznie zgłoś je do nas – razem na pewno wybierzemy z naszej szerokiej oferty coś co przemieni się w istny wulkan energii i zabawy! Żywioł i show gwarantowane.

Kim jesteśmy?

Jeśli chodzi o nas, to jesteśmy grupą złożoną z prawdziwie nakręconych ludzi dla których taniec to przede wszystkim radość, zabawa oraz frajda – i właśnie dzięki temu nasze pokazy tańca są tak prawdziwe i energiczne. Nie uświadczysz tutaj rutyny, nudy, braku energii ani tym podobnych mankamentów. Robimy to, bo to po prostu kochamy. Posiadamy także bardzo bogate doświadczenie sceniczne wynikające z udziału w wielu formacjach i pokazach tanecznych. Nie tylko tańczymy, my także gramy na scenie – w końcu taniec w znacznym stopniu jest jak aktorstwo. Gwarantujemy że goście na długo zapamiętają w ten sposób wzbogaconą przez nas imprezę!

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego: 696 049 982

animacje taneczne wrocław oprawa artystyczna wrocław